Ptačí budky z mé dílny jsou určeny převážně pro oživení fasád rodinných domů, chalup, přístřešků, veřejných staveb, ale také jako tradiční doplněk letitých stromů. Můžete je využít jako nevšední, ale účinnou reklamu Vaší společnosti, nebo jako dárek Vašim klientům a známým. Každou mou budku předchází myšlenka přetvořená v jasnou vizi neotřelého designu. Následuje precizní zpracování, při kterém využívám generacemi ověřené, ale také netradiční materiály, jako jsou plastové lamely, větve, Dibondové desky, nebo třeba koženka. Ty dodávají mým budkám punc originality a Vám možnost pořídit si budku přesně takovou, která nejenže bude odrážet Váš životní styl, ale bude také ladit s barvou Vaší fasády, okenních rámů, sklonem střechy, nebo může kopírovat kmen Vašeho oblíbeného stromu.

Nedílnou součástí každé ptačí budky je závěsný mechanizmus, díky kterému můžete budku na zimu jednoduše sundat, vyčistit a případně uskladnit. Pro snadné čištění jsou všechny budky opatřeny zadními dvířky, nebo jiným důmyslným vstupem, například magnetickou bočnicí, zasouvacími zády, nebo odklápěcí stříškou.

Vodě odolné materiály použité ve výrobě zaručují dlouhou životnost s ohledem na povětrnostní vlivy a opotřebení samotnými ptáky. Povrchovou úpravu zajišťuje akrylový nátěr, nebo vrstva lněného oleje, která poskytuje dostatečnou ochranu proti vodě a zároveň dovolí budce přirozeně stárnout.

Budoucí nájemníci jistě ocení zdrsněné vnitřní plochy a stupátka pro snazší pohyb po stěnách, zábranu proti kočkám, odvětrávání hnízda pomocí otvorů ve dně, nebo bocích budky a v neposlední řadě průhledy a mnohdy originálně řešený vletový otvor.


Zaujaly Vás naše služby?

Napište nám přímo z těchto stránek
Ptačí budky KRK najdete i na Facebooku.